Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

İSTANBUL CEPHE, kurulduğu 1999 yılından bu yana, estetik ve fonksiyonel cephe çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, sahip olduğu uzman teknik kadro ve teknoloji alt yapısı ile yurtiçi  birçok seçkin projeye imza atmıştır.
7.000 m² kapalı alana sahip fabrikasında, yaptığı yatırım, bünyesine kattığı son teknoloji ürünü makine ve ekipman ile altyapısını geliştirmiştir. Silikon ve kapaklı alüminyum giydirme cepheler, alüminyum doğramalar, alüminyum levha ve kompozit levha kaplamaları, tüm alt yapısı dâhil olmak üzere yıllık toplam 150.000 m² üretim kapasitesine sahiptir.
Proje ve mühendislik hizmetlerini deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosuyla gerçekleştirmektedir. Cephe tasarımları optik aletlerle alınan röleveler doğrultusunda 1/1 ölçekli detaylarla çözümlenir. Tamamen fabrikasyon olarak hazırlanan modüller, uzman teknik personel yönetiminde, deneyimli montaj ekipleri tarafından, yine optik aletler ve teknik ekipmanlarla montajlanır.
İSTANBUL CEPHE, kuruluşundan bugüne, tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek, en ekonomik, en fonksiyonel ve en estetik çözümleri müşteri memnuniyeti ile buluşturmayı amaç edinmiştir.

ŞİRKET İLKELERİMİZ:

- Güvenilirlik:Dürüst ve prensip sahibi ekibimiz ile, müşterilerimize sürekli doğru ve objektif bir yaklaşım sergileriz. Verdiğimiz sözleri yerine getirmek konusunda tavizsiz yaklaşım sergileriz.
- Müşteri Odaklılık:Koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışırız. Hizmetlerimizi müşterilerimizin istek, beklenti ve geri bildirimlerine göre oluştururuz.
- İnsana ve Çevreye Saygı: Çalışmalarımızda insana duyduğumuz saygı ve sevgiyi temel alırız. Çevreye karşı olan sorumluluklarımızı yerine getiririz.
- Kaliteli Hizmet ve Ürün:Standartlara uygun hizmet ve ürün sunarız. Yüksek kalitede üretim yapan partnerler ile çalışırız.
- Yaklaşımımız:Hedef odaklı çalışırız. Açık iletişime inanırız. İşimizi tutkuyla yaparız.

YÖNETİM İLKELERİMİZ:

- Dürüstlük
- Gizlilik
- Müşterinin İhtiyacına Odaklanma
- Sürekli Gelişim
- Hızlı Karar Alma
- Kazan Kazan Anlayışı
- Etkin Bilgi Yönetimi
- Hızlı Adaptasyon
- Çözüm Odaklı Çalışma

İstanbul Cephe