Kurumsal

Kurumsal

Planlama

PLANLAMA & PROJELENDİRME

Alüminyum giydirme cephe uygulamalarında başarının önde gelen faktörleri; planlama, projelendirme ve uygulamadır. 

Teklif departmanımız, proje sahibine 3D cephe tasarımı mevcut ise o doğrultuda, yok ise cephe tasarımı konusunda yardımcı olarak ve sistem kesitleri konusunda doğru ve uygun sistemleri önererek projenin son halini belirler.

Belirlenen projenin tüm noktasal detayları teodolit, nivo ve total station ile ölçülüp, bilgisayar ortamına aktarılır. Proje departmanımız, bu veriler doğrultusunda belirlenen tasarımı en uygun şekilde detaylandırır ve üretim aşamasına geçilir.

 

ÜRETİM

Uygulanması düşünülen giydirme cephe sisteminin projelendirme departmanımız tarafından oluşturulmuş imalat detay çizimleri üretim bandına alınır ve son teknoloji ürünü hassas kesim, pres ve CNC makinalarımızda işlenerek, uygulama için gerekli olan taşıyıcı konstrüksiyonların ve kompozit panellerin üretimleri gerçekleştirilir. 

İstanbul Ümraniye - Şerifali’deki 1500m² kapalı alan üzerine kurulu olan yeni fabrikamızda tümü sektörde deneyim sahibi 25 kişilik üretim ekibimiz, hatasız ve zamanında teslim ettiğimiz projeler ile sektörde yurt içi ve yurt dışında standart’ı belirleyen olma yolunda ilerlemeyi hedef edindik.

Yetişmiş insan gücüne verdiğimiz önem ve teknolojiyi yakından takip etmenin de vermiş olduğu avantajları kullanarak bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

 

MONTAJ

Giydirme cephe uygulaması yapılacak yapının proje departmanımız tarafından projelendirme aşamasını takiben, üretimi yapılan materyallerin belli bir program dâhilinde şantiyeye ulaştırılarak işinde uzman montaj ekiplerimizce yapıya uygulanmasıdır. 

İSTANBULCEPHE, bünyesindeki her biri alanında uzman mühendis ve montaj teknik ekipleri ile aynı anda bir çok şantiyede hatasız ve zamanında montajlar yapabilmektedir. Montajın tüm aşamaları saha ekip şeflerimizin kontrolleri altında ve iş güvenlik kurallarına bağlı kalınarak yürütülmektedir.

Montaj aşamaları büyük bir titizlikle yürütülür ve her biri alanında uzman mühendislerimizce her aşaması yerinde tek tek kontrolden geçirilir. Montaj ekiplerimiz arasındaki koordinasyon sağlamlığı ve deneyimi, aynı anda birçok şantiyede sorunsuz, hatasız ve zamanında montaj uygulamaları yapabilmemize olanak tanır.

İstanbul Cephe