Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Alüminyum Ofis İç Bölme Sistemleri

Alüminyum ofis bölme sistemleri yangına ve ısıya dayanıklı ince elektrosatatik boyalı malzemeler kullanılarak kalıp kalıp haline getirilmiş alüminyum ham maddesi kullanılmış eloksal renkte olan ofis bölme sistemleridir.  Alüminyum ofis bölme sistemleri genellikle ofislerde oda bölme veya yeni bir ofis tasarlamanız için özel olarak üretilmiştir.

Alüminyum ofis bölme sistemleri özelliklerine gelecek olursak sistem tamamen %100 alüminyumdan imal edilmiştir. Sistemin orjinal olarak ral 9001 renk kullanılır fakat dilerseniz ral renklerinden herhangi bir renk seçerek ofis bölme sistemlerini yaptırabilirsiniz.

Cam ofis bölme özellikleri

Ofis bölme profilleri sistem kalınlığı 78 mm
Ofis bölme yüksek ses emici sistemdir
Söküp tekrar montaj yapmaya müsait bir sistem
Yangına ve ısıya dayanıklı bir ofis bölme sistemi
Yapılara göre ister standart genişlikte istenirse özel olarak üretilmektedir.
Alüminyum ofis bölme sistemlerine kapı veya cam kapı montajı yapılabilir.
Alüminyum ofis bölme sistemleri yalıtım: ana özelliklerinden biri sabit ofis bölme sistemleri çok yüksek ses ve ısı yalıtımıdır. Yaklaşık olarak 500 Hz 42 dB kadar ses yalıtımı sağlamaktadır.

Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri Nasıl Yapılır: Alüminyum ofis bölme yaparken deneyimli bir personel olması her zaman için şarttır. Öncelikle alüminyum ofis bölme ölçüleri alınır ardından kargas kurulumu yapılır, kargas kurulumu yatay camlı bölme veya tam camlı bölme duvar olarak önceden belirtilmelidir. Alüminyum ofis bölme kargası bittikten sonra çift taraflı olarak giydirilmeye başlanır ahşap veya cam paneller tamamlandıktan sonra kapaklar çakılarak teslim edilir. Dilerseniz daha fazla ses yalıtmı için sistem içine kaya yünü veya cam yünü montajı yaptırabilirsiniz.

İstanbul Cephe